Pastor

Pastor Konrad Pasikowski pełni służbę w zborach łódzkich (Łódź-Górna oraz Łódź-Widzew) od września 2020 roku. Przed przeprowadzką do Łodzi służył 6 lat na terenie Siedlec, Łukowa i Węgrowa (2014-2020), a także przez chwilę w Zambrowie oraz w Sekretariacie Młodzieży Diecezji Wschodniej (2019 r.). Wcześniej jeszcze był pełnił funkcję ewangelisty na terenie Siemianowic Śląskich i Chorzowa (2013-2014 r.) oraz Mszczonowa, Grodziska Mazowieckiego, Sochaczewa i Podkowy Leśnej (2012-2013 r.).

Z wykształcenia jest teologiem (licencjat z teologii adwentystycznej w: Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna im. Michała Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej, 2013 r.) oraz pedagogiem (magister pedagogiki w: Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, 2016 r.). Pastor Konrad Pasikowski ukończył absolutorium studiów doktoranckich i jest w trakcie pisania pracy doktorskiej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Od roku akademickiego 2019/2020 Pastor jest nieetatowym wykładowcą religiologii i metodologii badań pedagogicznych we wspomnianej już WSTH.

Zamiłowaniem Pastora jest czytanie książek filozoficznych, prowadzenie bloga o tematyce religijno-filozoficznej i pisanie wierszy.

W drodze życiowej Konradowi towarzyszy żona Marta (od 2013 r.) i suczka Keira (od 2016 r.).

Jeśli potrzebujesz porozmawiać lub pomodlić się, albo interesują Cię zagadnienia biblijne i związane z nauką Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, zapraszamy do kontaktu z naszym Pastorem.

Przewiń na górę